Filiżanka złotem malowana

STUK PUK Barbara Śniegula

129,00 PLN
KUP
Obserwuj
1
Opis
Ekspresyjne, malarskie, porcelanowe filiżanki, z szerokim śladem pędzla zanurzonego w złocie. Każdy ślad złotej wstęgi, wynikającej z gestu dłoni prowadzącej malarskie narzędzie, jest nieco inny, co sprawia że każdy egzemplarz tych filiżanek jest unikatowy, wyjątkowy i niepowtarzalny. Jest to oryginalny projekt autorski tzn że sama zaprojektowałam kształt tych filiżanek, sama je odlewałam z porcelany w swojej małej pracowni we Wrocławiu i sama malowałam je szlachetnym, 12% złotem. Teraz prosto z moich rąk mogą trafić w Twoje by malować nowe historie i tworzyć nowe emocje. Ta oferta obejmuje jedną filiżankę poj. 350ml Ze względu na użyty metal szlachetny, filiżanki nie mogą być wkładane do mikrofalówki. Zalecane jest mycie ręczne.
Filiżanki do wysyłki pakowane są w ekologiczne pudełko z wełną drzewną jako wypełniaczem. Tak zabezpieczona porcelana nie jest narażona na uszkodzenia podczas transportu.
Ta oferta obejmuje jedną filiżankę ze spodeczkiem.


Nr przedmiotu : 1842396
Kategoria : dekoracje - kubki i filiżanki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Filiżanka złotem malowanaFiliżanka złotem malowanaFiliżanka złotem malowanaFiliżanka złotem malowana
dekoracje - kubki i filiżanki-Filiżanka złotem malowana
Inne przedmioty od projektanta STUK PUK Barbara Śniegula
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek