Red blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blowRed blow
dekoracje - doniczki i wazony-Red blow
Opis
Red blow
energetyczna forma z wnętrz ALMODOVARA , POLSKI DESIGN lat 60
Ceramiczna forma powstała w latach 60 tych, piękno oryginalność , kreują atmosferę przestrzeni wnętrza stając się wyjątkowym obiektem z SUSZONYMI ROŚLINAMI jesienią i zimą.
Nadaje ciepła w przestrzeni , parapetów , stołu , stolika ,komody , toaletkę , kuchni , łazienki dodaje pastelowego wyrazu we wnętrzu .
Klasyk polskiego dizajnu
Pięknie stroi przestrzenie , tarasy ...
Ceramiczna forma powstała w latach 60 tych, piękno oryginalność , kreują atmosferę przestrzeni wnętrza stając się wyjątkowym obiektem z roślinami . jesienią i zimą z jarzębiną i suszami.
Wykorzystując zakład ceramiczny znany pół wieku temu z prawdziwego polskiego dizajnu , oddalony kilka domów od nas , bogaty w historię rzemiosła form lat 60 tych wydłużamy tradycje polskich FORM LAT 60TYCH wspomagając zakład ceramiczny w rodzimym miejscu.
wymiary :
wys. 24,8 cm
średnica na kwiaty 11 cm
Wazon mimo szkliwa nie jest przeznaczony do wody.


Nr przedmiotu : 2684380
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Red blow

LABORATORYART

168,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu