Crazy legs

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Ubranka dla dzieci, które noszą się z wyobraźnią. Stworzone w Polsce z najlepszych materiałów. Od początku do końca. Chodź z nami!

 
crazy-legs-sklep.jpg

Wywiad z Crazy legs

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Od wielu lat związana byłam z branżą reklamową, głównie digitalową. W pewnym momencie jednak zdałam sobie sprawę, że nie jest to coś z czym wiążę swoją przyszłość. Równocześnie mieszkałam z rodziną w Warszawie z dwójką małych dzieci i złapałam się w pewnym momencie na tym, że ciężko mi o chwilę, w której na spokojnie będę się mogła zastanowić nad tym co dalej. Postanowiliśmy więc z mężem, że wyprowadzimy się na Warmię - mąż miał możliwość pracy zdalnej, a ja dałam sobie czas dla siebie. Modą zawsze się interesowałam. Chciałam spróbować czegoś nowego, sprawdzić się. Przekonać czy jestem w stanie zrobić coś od zera, wg tego co sobie wymyślę. Udało się :)
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
W pierwotnych założeniach chciałam robić rajstopy dziecięce. Nie udało mi się jednak znaleźć dostawcy jakościowej przędzy. Postanowiłam więc zrobić legginsy i spódnice z dobrej jakościowo dzianiny bawełnianej. Bo jak wiadomo i jednego i drugiego nigdy za dużo w szafie każdej dziewczynki.

crazy-legs-kontakt.jpg

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Wykorzystałam swoje doświadczenie jako project managera. Rozpisałam sobie wszystkie kroki i zaczęłam działać. Nie odbyło się bez przeszkód po drodze. Cały proces od momentu pierwszego pomysłu do odpalenia sklepu on-line trwał 9 miesięcy. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawia mi gdy widzę dzieci bawiące się w moich ubraniach. 
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Na tę chwilę wzór crazy bear i crazy cat. 
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Z bawełny. W przyszłości chcę wypróbować tencel. 
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Zaczyna się zazwyczaj od moodboardu kolorystycznego i tematu przewodniego. 
Następnie współpracuję z grafikiem/ ilustratorem, który przygotowuje propozycje patternu - wzoru na dzianinę. Mamy zazwyczaj kilka tur zmian , poprawek. 
Po zaakceptowaniu projektu drukuję sample dzianiny. Sprawdzam kolory, jakość nadruku. Odszywam sample. Testuję odszyte sample - piorę, brudzę, rozciągam i tak wiele razy. Jeśli jest już ok zamawiam potrzebne metry dzianiny i odszywam kolekcję. Następnie przygotowuję sesję ze stylistą i fotografem.  Obrobione zdjęcia wstawiam na stronę i gotowe :)
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Produkty są dla dzieciaków. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Nie tworzę produktów pod indywidualne zamówienia. Nasze produkty są na tyle personalizowane, że nie korzystamy z gotowych dzianin i stocków wzorów. Robimy wszystko od zera. 
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Jeszcze przede mną;)
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... Najbardziej chciałam się pochwalić pierwszą kolekcją i sesją Crazy Legs. Udało się! 
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na jakość dzianiny i wzory.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta.
Aktywne dziecko, które lubi nosić kolorowe rzeczy. Które lubi łączyć kropki z paskami, bawić się ubiorem. Dziecko , które lubi wygodę podczas zabawy.
Czym zaskakują Cię klienci?
Pozytywnym nastawieniem i przychylnym słowem. Tym, że chętnie dzielą się zdjęciami swoich dzieci w ubraniach Crazy Legs. 
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Dzieci i dobry polski design / ilustracje. 
Gdzie poszukujesz inspiracji na nowe kolekcje?
W zasadzie wszędzie. Inspirację można znaleźć w lesie, czytając książkę czy siedząc wieczorem na tarasie i myśląc o życiu.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Na co dzień uwielbiam minimalizm. Marki takie jak The Odder Side, Chylak, ZARA. Z bardziej kolorowych wzorów uwielbiam Femi Stories. 
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Basiców od The Odder Side. Jeansów i dobrej torebki. 
Dzień w pracy zaczynam od... Kawy i przeglądu social mediów.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... Komputera - to moje centrum dowodzenia.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu