zaproszenia na chrzest/komunię - Girl

Studio Mini Forma

7,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
ZAPROSZENIA NA CHRZEST dla dziewczynki - wzór PINK FLOWERS - zaproszenie akwarelowe personalizowane. Do każdej kolekcji możliwość wykonania menu, winietek, podziękowań - napisz w wiadomości ilość sztuk oraz imię dziecka a my wystawimy dla Państwa zamówienie. Parametry: - papier BIAŁY faktura prążek (240 gram), wymiary 14/14 cm (po złożeniu), KOPERTA w kolorze ecru.

Nr przedmiotu : 2314033
Kategoria : Chrzest - kartki, zaproszenia
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
zaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girlzaproszenia na chrzest/komunię  - Girl
Chrzest - kartki, zaproszenia-zaproszenia na chrzest/komunię  - Girl
Inne przedmioty od projektanta Studio Mini Forma
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek