Koszulka z zielonym stworkiemKoszulka z zielonym stworkiemKoszulka z zielonym stworkiemKoszulka z zielonym stworkiem
chłopiec - bluzki-Koszulka z zielonym stworkiem
Opis
Koszulka dziecięca z krótkim rękawem i naszytą na środku aplikacją w kształcie zielonego stworka. SZALONA ŻABKA wykonana jest z filcu. Pomiędzy oczami znajduje się pojemna kieszonka. Oczy oraz napis namalowane są fluorescencyjną farbą, świecącą w ciemności.

Szalona żabka to najszybszy stworek świata. Lubi biegać i pływać niezależnie od pory dnia i nocy. Jego świecące oczy pozwalają widzieć w ciemności. Bardzo lubi rozśmieszać swoich przyjaciół i gromadzić skarby z głębin wód w swojej kieszonce w paszczy.

SHINE IN DARKNESS - seria koszulek dziecięcych z zabawnymi stworkami świecącymi w ciemności. KOSMITEK, CYKLOPEK oraz ZABAWNA ŻABKA wykonane są z filcu. Każde z nich posiada ukrytą kieszonkę na dziecięce skarby. Oczy stworków oraz ich charakterystyczne zawołania namalowane są farbą fluorescencyjną, świecącą w ciemności. Ich zabawny wygląd oraz świecące właściwości oswajają dziecko z ciemnością zamieniając strach na zabawę.

Koszulka dostępna jest w 9 wariantach kolorystycznych. Prosimy w zamówieniu wskazać wybrany kolor koszulki wpisując go w "wiadomości do sprzedającego".

Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych, ze względu na ręcznie wykonane aplikacje.

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2428258
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Koszulka z zielonym stworkiem

iQsenso

49,00 PLN
ROZMIAR
  • 134 49,00 PLN

  • 128 49,00 PLN

  • 116 49,00 PLN

  • 104 49,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu