Koszulka z niebieskim potworkiemKoszulka z niebieskim potworkiemKoszulka z niebieskim potworkiemKoszulka z niebieskim potworkiem
chłopiec - bluzki - unisex-Koszulka z niebieskim potworkiem
Opis
T-shirt dziecięcy z naszytą na środku aplikacją. Niebieski potworek zwany CYKLOPKIEM wykonany jest z filcu. Wewnątrz oka znajduje się pojemna kieszonka. Oczy oraz napis namalowane są fluorescencyjną farbą, świecącą w ciemności.

Niebieski jednooki. Z natury spokojny, lubi wylegiwać się w cieniu, często zapadając w dłuuugi sen. Trochę zapominalski. Zdarza mu się gubić książki... i inne rzeczy. Świecące oko pozwala mu szukać i odnajdywać zagubione w ciemności rzeczy. Bardzo lubi jeść i poznawać nowe smakołyki z całego świata.

SHINE IN DARKNESS - seria koszulek dziecięcych z zabawnymi stworkami świecącymi w ciemności. KOSMITEK, CYKLOPEK oraz ZABAWNA ŻABKA wykonane są z filcu. Każde z nich posiada ukrytą kieszonkę na dziecięce skarby. Oczy stworków oraz ich charakterystyczne zawołania namalowane są farbą fluorescencyjną, świecącą w ciemności. Ich zabawny wygląd oraz świecące właściwości oswajają dziecko z ciemnością zamieniając strach na zabawę.

Koszulka dostępna jest w 9 wariantach kolorystycznych. Prosimy w zamówieniu wskazać wybrany kolor koszulki wpisując go w "wiadomości do sprzedającego".

Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych, ze względu na ręcznie wykonane aplikacje.

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2428256
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Koszulka z niebieskim potworkiem

iQsenso

49,00 PLN
ROZMIAR
  • 134 49,00 PLN

  • 128 49,00 PLN

  • 116 49,00 PLN

  • 104 49,00 PLN

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu