HoplaHoplaHopla
broszki-Hopla
Opis
Cześć!

Oto „Hopla” – unikatowa drewniana brocha z człowiekiem robiącym mostek, malowana farbami i lakierowana. Wymiary to 7,3 x 3,5 cm. Z tyłu znajduje się zapięcie broszkowe, przytwierdzone żywicą epoksydową.

W mojej pracowni nie korzystam z żadnych metod masowego wytwórstwa. Wszystkie elementy są cięte, szlifowane, wyrównywane, wygładzane, malowane, kształtowane, młotkowane i lakierowane ręcznie. Nie mam nic przeciwko powtarzaniu niektórych wzorów na życzenie, ale nigdy nie będzie ich więcej niż 5, a niektóre z nich były tak pracochłonne, że już na zawsze pozostaną unikatami.

W kosztach wysyłki uwzględniłam przesyłkę rejestrowaną z Holandii. Na wyraźne życzenie Kupującego mogę broszkę wysłać listem zwykłym, nie ponoszę jednak wówczas odpowiedzialności w przypadku jej zaginięcia.


Nr przedmiotu : 2522555
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Netherlands
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Hopla

loobeensky

390,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu