Brelok Kubota To Nie Klapki ZłotyBrelok Kubota To Nie Klapki Złoty
breloki-Brelok Kubota To Nie Klapki Złoty
Opis
Nie wszystko złoto co się świeci? Nie w tym przypadku! Choć to raczej metafora, to w przypadku tego breloka nie ma to żadnego znaczenia. Co ważne, możesz zadać z nim szyku wszędzie gdzie jesteś, bo możesz zabrać go ze sobą wszędzie i zawsze. To złoty brelok Kubota!

Złoto najwyższej próby
Brelok, który ma więcej niż jedno zastosowanie

Jego główne zastosowanie jest, jak na brelok przystało, przede wszystkim dekoracyjne. Jego intensywnie złoty kolor, połączony z czarnymi literami to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczne zestawienie barw. Oprócz tego ten brelok możesz użyć np. jako polowy otwieracz do piwa!

Kubota to nie klapki, to styl życia. To motto, według którego żyją całe zastępy fanów Kuboty! Jeśli ty również należysz do tego zacnego grona, to musisz mieć ten brelok. Warto zwrócić uwagę, że jest on ręcznie malowany w Polsce, zatem można spokojnie stwierdzić, że jego zakup będzie aktem patriotyzmu!


Nr przedmiotu : 2686787
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Brelok Kubota To Nie Klapki Złoty

Kubota

22,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu