Brelok - kalendarzBrelok - kalendarz
breloki - unisex-Brelok - kalendarz
Opis
Oryginalny brelok. Kalendarz. Dowolny miesiąc roku. Można serduszkiem zaznaczyc wyjatkowy dzien ( np dzien urodzenia) Wtedy gdy np masz urodziny 16 maja 1990, robimy kalendarz miesiąca maj 1990 z zaznaczonym serduszkiem w miejscu liczby 16 :) Nazwa miesiąca oraz dni tygodnia mogą byćzrobione w jezyku angielskim lub polskim. Pod kalendarzem mozna umiescic jeszcze dodatkowe 2 linijki teksu. Max 12 znaków w lini. Mozliwosc umieszczenia dodatkowej dedykacji z tyłu breloka

Nr przedmiotu : 2539948
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Brelok - kalendarz

SHEandHE

79,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu