PERSONALNA - szeroka

SHEandHE

156,00 PLN
Obserwuj
4
Opis
Bransoletka personalizowana tekstem. Po zakupie proszę o wiadomosc jaki tekst ma być wybity na bransoletce. Mozliwosc wybicia tekstu literami 2,5 mm ( jak na pierwowzorze) - Tekst nie moze przekraczać 200 znaków. W przypadku krótszego napisu wybijany jest on literami 4 mm i w 3 a nie 4 rzędach. Bransoletka wykonana jest z mosiężnej grubej na 1 mm blachy. Szerokość 2 cm. Bransoletka nie ma zapięcia, ale dzięki łańcuszkom luźno puszczonym w dół pozwala na zmiane obwodu na większy. Możliwość dogięcia bransoletki do szczupłej dłoni.

Nr przedmiotu : 1787326
Kategoria : bransoletki - wire wrapping i metaloplastyka
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
PERSONALNA  - szeroka PERSONALNA  - szeroka PERSONALNA  - szeroka PERSONALNA  - szeroka PERSONALNA  - szeroka PERSONALNA  - szeroka
bransoletki - wire wrapping i metaloplastyka-PERSONALNA  - szeroka
Inne przedmioty od projektanta SHEandHE
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek