Zestaw Bransoletek Hematyt Kamień NaturalnyZestaw Bransoletek Hematyt Kamień NaturalnyZestaw Bransoletek Hematyt Kamień NaturalnyZestaw Bransoletek Hematyt Kamień Naturalny
bransoletki - minerały-Zestaw Bransoletek Hematyt Kamień Naturalny
Opis
Zestaw 3 pięknych bransoletek wykonanych z Kamienia Naturalnego - Hematytu. 100% kamienie naturalne i rękodzieło. Średnica kamieni - 4 mm, Obwód uniwersalny.

HEMATYT: Już w starożytnym Babilonie był obowiązkowym ochronnym amuletem noszonym przez żołnierzy podczas wojen. Nazywany jest także kamieniem szczęścia, bo pozwala znosić trudne sytuacje życiowe. Pomaga nieśmiałym, zwiększając poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dodaje większej woli życia. Ma działanie silnie uziemiające, wprowadza harmonię i poczucie bezpieczeństwa. Od teraz możesz śmiało iść przez świat.


...
Zdjęcia oraz projekt produktów marki Dla Duszy objęte są prawami autorskimi. Wszelkie próby powielania oraz rozpowszechniania są niezgodne z prawem.


Nr przedmiotu : 2307702
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zestaw Bransoletek Hematyt Kamień Naturalny

Dla Duszy

69,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu