bransoletki - minerały-zamówienie specjalne
Opis
Energetyczna bransoletka z cytrynem, oliwinem, hematytem i obsydianem. Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ❤


Cytryn i oliwin należą w litoterapii do kanonu kamieni na finanse i pomyślność :)

Cytryn jest kamieniem radości, optymizmu i dobrostanu. Uczy jak zachować pogodę ducha i umiejętność dostrzegania oraz doceniania wszelkich przejawów obfitości, która jest.
Oliwin to kamień dobrobytu, błogostanu wewnętrznego, który reprezentuje spokój, przyjemność, zgrany zespół, czyli taka wakacyjna lekkość istnienia.

Hematyt jest kamieniem wspierającym przytomność. Uziemia, trzeźwi, łączy z pierwotną ziemską energią. Oczyszcza korzenie. Wspomaga konstruktywne myślenie i działanie. Odziera ze złudzeń.

Obsydian czarny wspiera procesy przemiany. Jeden z najsilniejszych kamieni ochronnych. Kamień transformacji. Wspomaga silne oczyszczanie z obciążeń. Silny katalizator zmiany. Przewartościowanie spraw, przejrzystość idei i klarowność przekonań, oszlifowanie życiowej postawy. Wspomaga gotowość na zmiany.

Rodzaj produktu: bransoletka na gumce

Wymiary bransoletki: ok. 16,0 x 1,0 cm

Możliwość spasowania na dowolny rozmiar na indywidualną prośbę.


Możliwość zamówienia innego amuletu mocy dopasowanego do wibracji osobistej w formie bransoletki, lub innego rodzaju biżuterii - kontakt na priv.

Nr przedmiotu : 2396222
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

zamówienie specjalne

KEIT

125,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu