Ochronna bransoleta - kryształ, onyks, obsydian
bransoletki - minerały-Ochronna bransoleta - kryształ, onyks, obsydian
Opis
Ochronna bransoletka z naturalnych kamieni: nieregularnej kropelki kryształu górskiego (ok1cm), szliforwanych hematytów, obsydianów śnieżnych i onyksów (ok.4mm)Magia kamieni:

Onyks to kamień wewnętrznej siły. Wzmacnia koncentrację i ułatwia dążenie do celu. Dodaje pewności siebie, odwagi i wytrwałości. Wspomaga radzenie sobie z lękami. Uwalania od przeszłości, złych nawyków a także toksycznych związków, manipulacji. Pozwala patrzeć „w przyszłość” i nie bać się nowych wzywań. Przyciąga szczęśliwe wydarzenia, chroni przed negatywną energią. Wspomagająco w uzależnieniach.

Obsydian śnieżny posiada bardzo silne właściwości ochronne. Oczyszcza aurę z negatywnych energii a także ze starych, szkodliwych wzorców, które utrudniają dalszy rozwój. Związany z czakrą korzenia. Ułatwia złapanie równowagi między ciałem a duszą. Pomaga radzić sobie z obawami i stresem. Jest jak lustro, w którym można ujrzeć prawdziwego siebie oraz znaleźć sposoby, by wzmacniać w sobie to co pozytywne. Obsydian śnieżny łączony jest z duchami opiekuńczymi.

Kryształ górski posiada najsilniejsze właściwości oczyszczające -zarówno umysł jak i ciało a także pomieszczenia (neutralizuje szkodliwe promieniowanie). Wzmacnia dobrą energię chroniąc przed tą negatywną.
Pomaga w budowaniu poczucia własnej wartości, motywuje do działania, życia w zgodzie ze sobą i realizacji planów. Jest pomocny w ładowaniu innych minerałów, zwiększa ich wibrację.

Hematyt – odbija negatywne nastroje innych osób p


Nr przedmiotu : 2697703
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Ochronna bransoleta - kryształ, onyks, obsydian

Ursa Minor Story

85,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu