Kamień Słoneczny Kryształ Aura BransoletkaKamień Słoneczny Kryształ Aura BransoletkaKamień Słoneczny Kryształ Aura Bransoletka
bransoletki - minerały-Kamień Słoneczny Kryształ Aura Bransoletka
Opis
Jeśli czujesz, że brak Ci radości, poczucia szczęścia i energii do działania – ta bransoletka jest dla Ciebie. Kamień Słoneczny i Kryształ Górski – Aura. 100% kamienie naturalne i rękodzieło.

Kamień Słoneczny – kamień Szczęścia. Tradycyjnie był uznawany jako narzędzie to przywoływania dobrego losu i uśmiechu Fortuny. Na poziomie fizycznym pomaga w regeneracji ciała po przebytych dolegliwościach i kryzysach. Zgodnie ze swoją nazwą, najlepiej działa w świetle słońca. Przynosi szczęście – być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie – bardzo szczęśliwa synchronizacja. Kamień Słoneczny pomaga w tej synchronizacji, wręcz monitoruje, ustawia  użytkownika w jego centrum zainteresowania, gdzie on jest bardziej zauważalny i widoczny dla świata.

KRYSZTAŁ AURA (Crystal Sunshine): korzystnie wpływa na naszą aurę, usprawniając zdolności twórcze i duchowe.

Średnica kamieni - 6 mm
Cena dotyczy 1 sztuki.


...
Zdjęcia oraz projekt produktów marki Dla Duszy objęte są prawami autorskimi. Wszelkie próby powielania oraz rozpowszechniania są niezgodne z prawem.


Nr przedmiotu : 2305346
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kamień Słoneczny Kryształ Aura Bransoletka

Dla Duszy

54,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu