jadeit akwamaryn kwarc różowy bransoletka mocy

KEIT

98,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Obserwuj
1
Opis
Energetyczna bransoletka zaprogramowana światłem o najwyższej wibracji.
Kwarc różowy to wspiera bezwarunkowa akceptację, czułość, łagodność, delikatność, opieka, troska, dbałość., wewnętrzny spokój. Znakomicie koi serce, wpływa na zdolność harmonijnego, pokojowego współistnienia ze sobą i z innymi. Rozpuszcza oziębłość, tendencje do kłótni i konfliktów. Podnosi wrażliwość na piękno, dobro. Daje poczucie jedności i empatii. Doskonale harmonizuje także nadmiar tych energii.
Biały jadeit to kamień dyspozycji mocą. Wspiera osadzanie się w świadomości własnej autentycznej mocy i swobodne, lekkie dysponowanie nią bez wysiłku. Dodaje poczucia solidności, stabilności, niezłomności. Wspiera dostrzeganie i rozróżnianie skąd pochodzi nasza moc – z Czystego Światła, czy z innych źródeł. Ułatwia dokonywanie wyborów dla Najwyższego Dobra.
Akwamaryn wspiera pionierstwo, wizję, otwarty umysł, poszerzanie horyzontów i daje świeże spojrzenie. Wspomaga przewidywanie i kompleksowe podejście. Wzmacnia empatię oraz przyswajanie nowych idei.


Oczyszczona, zregenerowana, napełniona energią czystego światła o najwyższej wibracji. ❤


Rodzaj produktu: bransoletka
Wymiary bransoletki: ok. 16,0 x 1,0 cm
(możliwość spasowania obwodu na indywidualne życzenie)

Możliwość zamówienia innego amuletu mocy dopasowanego do wibracji osobistej w formie bransoletki, lub innego rodzaju biżuterii - kontakt na priv.

Nr przedmiotu : 2113819
Kategoria : bransoletki - minerały
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
bransoletki - minerały-jadeit akwamaryn kwarc różowy bransoletka mocy
Inne przedmioty od projektanta KEIT
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek