ASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OMASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OMASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OMASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OMASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OMASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OM
bransoletki - minerały-ASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OM
Opis
ASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OM

Bransoletka z cylindrycznym koralem z grawerowanymi znakami Mantry OM "Om mani padme hum" oraz symbolami Ashtamangala. Ashtamangala w kulturze indyjskiej to komplet ośmiu symboli przynoszących szczęście. W buddyzmie przedmioty te symbolizują ofiary złożone Buddzie przez bogów, gdy osiągnął on oświecenie.

Pozostałe elementy bransoletki to kwarc dymny, srebrny hematyt oraz ziarna rudrakszy z Indii.

Rudraksza - święte dla hinduizmu i buddyzmu nasiona używane powszechnie do odliczania odmawianych mantr podczas medytacji i zliczania liczby wyrecytowanych modlitw. W buddyzmie tybetańskim mala z rudrakszy używana jest do szczególnych praktyk tantrycznych. W hinduizmie często jest owijana wokół ramion i szyi przez sadhu i figury Śiwy w mandirach.

Rozmiar można dopasować dzięki silikonowej oponce.

Korale wielkości około 7-8mm.
Bransoletka w woreczku.

Nr przedmiotu : 2324210
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

ASHTAMANGALA bransoletka z mantrą OM

NOMAD ACCESSORIES

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu