Ten przedmiot jest wyprzedany :(
Amulet MALACHIT i KWARC RÓŻOWY Ursa Minor Story
Nr przedmiotu : 2697700
Zamów podobne
lub skorzystaj z dostępnej propozycji
Amulet MALACHIT i KWARC RÓŻOWY
bransoletki - minerały-Amulet MALACHIT i KWARC RÓŻOWY
Opis
Magiczna bransoletka wykonana z kamieni naturalnych - kwarcu różowego, malachitu i hematytu. Obwód bransoletki jest regulowany, jeśli Twój nadgarstek jest nietypowy (szeroki lub wąski) napisz w uwagach do zamówienia na jaki obwód ma pasować bransoletka, w przypadku bardzo szczupłego nadgarstka być może będę musiała odjąć 2-4 kamyki.MAGIA KAMIENI:

Malachit – to kamień transformacji. Pomaga w odkrywaniu i wyrażaniu swoich emocji, stłumionych uczuć i energii. Wspomaga procesy leczenia poprzez usuwanie blokad energetycznych. Ważne jest uświadomienie sobie tego co nam szkodzi np. negatywnych myśli, przekonań, które blokują nas przed pójściem do przodu, przed samorozwojem, a każą tkwić w starych schematach. Uświadomienie sobie własnych ograniczeń jest dużym krokiem do zmiany, a kamień jest tu tylko narzędziem. Nadaje odwagi do wprowadzenia zmian. Malachit wzmacnia system odpornościowy. Pomaga w odzyskaniu i zachowaniu równowagi umysłu, koncentracji i jasności myśli. Wspomagająco przy ADHD, pomaga utrzymać koncentracje, balansuje półkule mózgowe. Uśmierza bóle, przyśpiesza regenerację tkanek i zdrowienie. Malachit jest też wymieniany jako kamień bezwarunkowej miłości (obok kwarcu różowego) Związany z czakrą serca. W biznesie malachit pomaga przy podejmowaniu trafnych decyzji, pomaga unikać nieuczciwych partnerów biznesowych. Zwiększa szansę sukcesu i bogactwa. Malachit jest kamieniem silnej więzi z naturą.

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości. Należy jedn


Nr przedmiotu : 2713649
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Amulet MALACHIT i KWARC RÓŻOWY

Ursa Minor Story

85,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu