Spod jasnej gwiazdy (PaperCut artwork)Spod jasnej gwiazdy (PaperCut artwork)
Boże Narodzenie - inne-Spod jasnej gwiazdy (PaperCut artwork)
Opis
Ornamentalna kompozycja jednobarwna, w kolorze białym, złożona z trzech wycinanek kurpiowskich, z których każda jest gwiazdką ośmiopromienną, o strzępiastych krawędziach, ażurową siateczką z drobnymi wzorami geometrycznymi, stylizowanymi naturalistycznymi ornamentami roślinnymi, z drobno ciętym motywem jodełki, rozłożonymi równomiernie wewnątrz, symetrycznie od środka. Ta artystyczna harmonia formy, ornamentu i barwy, umieszczona w srebrnej ramce, na ciemnozielonym tle, nadaje jej charakter unikalnego dzieła sztuki. Pełne sielskiego uroku, wniesie do naszego domu wiele spokoju, harmonii i ciepła. Wymiary kompozycji: 30cm x 33cm; wymiary zewnętrzne ramy - 33cm x 33cm x 1,8cm.

Nr przedmiotu : 2235927
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Spod jasnej gwiazdy (PaperCut artwork)

na ludowo

120,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu