Śnieżynka (Kurpie PaperCut Artwork)
Boże Narodzenie - inne-Śnieżynka (Kurpie PaperCut Artwork)
Opis
Gwiazda, zwane na Kurpiach kółkiem, w Puszczy Zielonej – jednobarwna, a więc także i biała, tak jak ta dawna, która kontrastowała z ciemnym tłem belki pułapu, wycięta ręcznie z białego krążka tak, by powstała ośmiopromienna ażurowa siatka z drobnymi wzorami geometrycznymi, stylizowanymi ornamentami roślinnymi oraz z drobno ciętą jodełką, rozłożonymi równomiernie i symetrycznie od środka. Forma gwiazdy, przypominającej powiększoną śnieżynkę, rozbudowaną ornamentalnie, umieszczona w stylowej ramce retro. Średnica gwiazdki – 9cm, wymiary zewnętrzne ramki – 13x13x1,5cm

Nr przedmiotu : 2489103
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Śnieżynka (Kurpie PaperCut Artwork)

na ludowo

70,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu