Święta Rodzina (Kurpie Art Papercut)

na ludowo

230,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Wycinanka kurpiowska w formie gwiazdy (koła), 32-promienna, rozbudowana ornamentalnie kompozycja jednobarwna, wycięta z białego papieru; ażurowa bordiura z wzorami geometrycznymi oraz motywem jodełki, z umieszczoną po środku Świętą Rodziną, Józefem i Maryją, trzymającą na lewym ramieniu małego Jezusa, asymetryczną wycinanką sylwetową, wyciętą przez artystkę tak, by ukazać charakterystyczne cechy postaci, zgodnie z wyobrażeniami o nich. Ta graficzna kompozycja, umieszczona na pastelowo szarym tle, zaskakuje artystyczną harmonią formy, ornamentu i barwy, a oprawienie jej w białą profilowaną ramę podkreśla szlachetny walor tego unikalnego dzieła. Wymiary wycinanki: 35cm x 35cm; wymiary zewnętrzne ramy: 58cm x 58cm x 1,5cm, szer - 6cm. Wycinanka wykonana przez Wiesławę Bogdańską.

Nr przedmiotu : 2378234
Kategoria : Boże Narodzenie - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Święta Rodzina  (Kurpie Art Papercut)Święta Rodzina  (Kurpie Art Papercut)
Boże Narodzenie - inne-Święta Rodzina  (Kurpie Art Papercut)
Inne przedmioty od projektanta na ludowo
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek