Ten przedmiot jest wyprzedany :(
Heart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowy NOMAD ACCESSORIES
Nr przedmiotu : 2413920
Zamów podobne
lub skorzystaj z dostępnej propozycji
Heart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowyHeart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowyHeart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowyHeart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowy
naszyjniki - korale-Heart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowy
Opis
Heart Chakra Mala /// naszyjnik z kwarcu różowego

* naszyjnik wykonany na wzór buddyjskiej mali składa się z tradycyjnej ilości korali w ilości 108 sztuk * naszyjnik tworzą kamienie różowego kwarcu oraz szarego agatu przedzielone supłami z neonowego sznurka
* chwost z naturalnego jedwabiu
* zawieszka z wizerunkiem mantry OM
* naszyjnik w ozdobnym woreczku jubilerskim
* długość całości w zwisie około 63cm

*** co to jest MALA ?

* Mala tradycyjnie służy do medytacji i modlitw, dlatego nazywana jest również koralami modlitewnymi. Każdy może jednak nosić malę jako naszyjnik, czy bransoletę, gdyż nie jest to jedynie przedmiot o charakterze religijnym.

więcej o OM: Najświętsza sylaba hinduizmu. Dźwięk omkara występujący w wedach, jest pierwotnym hymnem. Om to sylaba-nasienie (bidźa), postrzegana jako dźwięk powstania Wszechświata. Ta transcendentalna wibracja jest uważana za identyczną z osobą absolutnego Wisznu. Na niej opierają się wszystkie hymny wedyjskie. Za świętą uznawana jest także w buddyzmie tybetańskim. Om to sylaba będąca najważniejszą mantrą, pierwotnym dźwiękiem znanym także pranawa, akszara i omkara. Z reguły wymawia się ją samą.

Nr przedmiotu : 2621726
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Heart Chakra Mala / naszyjnik OM kwarc różowy

NOMAD ACCESSORIES

139,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu