czekoladka
naszyjniki - kolie-czekoladka
Opis
Wyjątkowy, wykonany w pojedynczym egzemplarzu naszyjnik wykonany na bazie czekoladowej linki atłasowej z wielobarwnych elementów; szkło weneckie, howlit, szkło, masa perłowa, turkus i kryształ górski. Długość naszyjnika ok. 116 cm, zakończenie miedziane. Naszyjnik może spełniać wiele funkcji. Wielokrotnie opleciony wokół nadgarstka może stać się bransoletą, sznurem długich korali bądź dwukrotnie owinięty wokół szyi może być naszyjnikiem. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Wzór i projekt są strzeżone prawami autorskimi. Kopiowanie jest zabronione.

Nr przedmiotu : 2423180
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

czekoladka

niebieska sliwka

50,00 PLN 90,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu