Złocony, surowy kryształ różowego kwarcuZłocony, surowy kryształ różowego kwarcuZłocony, surowy kryształ różowego kwarcu
naszyjniki - inne-Złocony, surowy kryształ różowego kwarcu
Opis
Przepiękny naszyjnik wykonany z surowego kryształu różowego kwarcu w kształcie grotu strzały o niezwykłej kolorystyce. Medalik, łańcuszek i kamień w oprawie złoconej 24-karatowym zotem.

Długość naszyjnika - ok. 72 cm

Właściwości:

Kwarc różowy promieniuje jasnoróżowym, delikatnym światłem, kojarzony z dziecięcą niewinnością, łagodnością, powoduje pozytywne wibracje. Jest kamieniem miłości i nie chodzi tutaj wyłącznie o relację męsko-damską, a ogólnie relacje międzyludzkie, rodzinne, a także relacje z samym sobą. Kwarc różowy emanuje radością i ciepłem, nastraja pozytywnie, jest typowym kobiecym minerałem (niektóre źródła mówią, że również pozytywnie wpływa na menstruację). Kwarc różowy nazywany jest kamieniem artystów, ma rozwijać twórcze myślenie, kreatywność i rozbudzać fantazję, korzystnie więc wpływa na takie dziedziny kultury jak pisanie, tworzenie muzyki i sztuki.

Legenda głosi, że kwarc różowy powstał z wymieszanej krwi Adonisa i Afrodyty, których krople spadły na kamień i natychmiast zabarwiły go na jasny, różowy kolor.

Nr przedmiotu : 2418457
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Złocony, surowy kryształ różowego kwarcu

Kamala Studio

280,00 PLN
RODZAJ
  • 72 CM niedostępny

Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu