Porcelanowa Figurka, Pływaczka Na BaseniePorcelanowa Figurka, Pływaczka Na BaseniePorcelanowa Figurka, Pływaczka Na Basenie
anioły i figurki-Porcelanowa Figurka, Pływaczka Na Basenie
Opis
Ta puszysta pani wybrała się na basen, żeby trochę popływać. Nie jest pewna swoich umiejętności, więc zabrała ze sobą śliczne koło ratunkowe. Nie wiem jednak, czy nie pozostanie dziś na brzegu, gdzie czuje się bezpieczniej… Mimo że jej rubensowskie kształty mogą sugerować żywiołowość, woda chyba nie jest jej żywiołem :)
Malutka, ale wyrazista postać pływaczki wykonana jest z wysokiej jakości porcelany (Bone China). Została wypalona w temperaturze 2220º F (1220º C). Jej wymiary to: 14 cm. Została subtelnie ozdobiona prawdziwym dwunastoprocentowym i ponownie wypalona w temperaturze 1526º F (830º C).
Każda zaprojektowana przeze mnie figurka składa się z wielu elementów. Wszystkie elementy (noga, ręka czy głowa) mają swój prototyp – model wyrzeźbiony precyzyjnie przeze mnie. Następnie wykonuję na niego formę, z której odlewane są poszczególne części ciała. Na koniec składam wszystko w jedną całość. To bardzo żmudna i misterna praca, ale jej efekty dają dużo radości i satysfakcji.
Pływaczka chętnie przysiądzie (czekając na kąpiel) na półce w twoim domu. Współczesny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji projekt sprawia, że będzie się dobrze czuła i prezentowała w każdym wnętrzu. Może być też wspaniałym prezentem.
FIGURKA SPRZEDAWANA JEST BEZ PODSTAWKI (podstawka służy do ekspozycji na zdjęciu, docelowo figurka zaprojektowana jest do posadzenia na półce, komodzie itp.)
Uwaga! Ta sympatyczna wielbicielka kąpieli ma koleżanki.Możesz więc stworzyć kolekcję!


Nr przedmiotu : 2689463
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Porcelanowa Figurka, Pływaczka Na Basenie

pangziceramics

185,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu