spinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkamispinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkamispinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkamispinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkamispinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkamispinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkami
akcesoria - spinki do mankietów-spinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkami
Opis
Bardzo eleganckie, masywne i dość ciężkie spinki do mankietów w kolorze czarnym (gun metal) z odkręcaną górną obręczą. Baza spinki ma 20 mm, średnica zdjęcia to 14 mm, a na nim czarny napis "Fajny Facet i spinki ma fajne" na białym tle. Zdjęcie jest zabezpieczone cienkim kawałkiem plastiku. Spinki są pakowane w tekturowe pudełko z wstążką, gotowe do wręczania!
Idealne na prezent dla Niego! Na życzenie chętnie przygotuję spinki z prywatnym napisem lub zdjęciem! Copyright kameLeonia - all rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Nr przedmiotu : 1907888
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

spinki dla Fajnego Faceta z fajnymi spinkami

kameLeonia

89,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu