miseczka z imieniem dzieckamiseczka z imieniem dzieckamiseczka z imieniem dzieckamiseczka z imieniem dzieckamiseczka z imieniem dziecka
akcesoria - różne-miseczka z imieniem dziecka
Opis
PRODUKT NA ZAMÓWIENIE: skontaktuj się ze mną opcją KONTAKT. Mieczka wykonana jest ręcznie z białej gliny, wypalana w piecu ceramicznym. Średnica miseczki 17, 5 cm, wyskość 3,5 cm. Mozliwość wykonania także talerzyka: średnica talerzyka 18 cm. Możliwe inne motywy. Kolor wnętrza turkusowy, różowy, szary lub zielony. *** Wg koncepcji pedagogiki Montessori dzieciom należy udostępniać nie tylko plastikowe naczynia- także z materiałów tłukących gdyż używanie ich uczy dzieci odpowiedzialności, ale pokazuje też, że obdarzamy je zaufaniem, a przez to wzmacniamy ich poczucie własnej wartości. *** Użyte szkliwa są przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Termin realizacji zamówienia to 11-20 dni roboczych

Nr przedmiotu : 1575828
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 11-20 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

miseczka z imieniem dziecka

katha

65,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu