Drewniany clipboard A4 z okładką (surowy)

50,00 PLN
sprzedane
Obserwuj
3
Opis
Clipboard to stosunkowo prosty wynalazek, który szczyt swojej popularności świętował przed wynalezieniem tabletów i smartfonów, gdy do pisania używało się jeszcze zwykłej kartki i długopisu. Obecnie jest to przedmiot niezbędny wszędzie tam, gdzie trzeba notować „na kolanie” – podczas wykładów, w trasie, czy terenie. Clipboard wykonany jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm, obustronnie szlifowanej drobnoziarnistym papierem ściernym. Okładka dodatkowo zabezpiecza dokumenty przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Dzięki temu jest dużo trwalszy od produkowanych w Chinach podkładek z tektury obleczonej PCV. Deska nie wygina się i trudno ją złamać. Metalowy klips mocowany jest ręcznie za pomocą nitów. Na pierwszej stronie okładki możemy wygrawerować dowolną treść – imię i nazwisko posiadacza, logotyp firmy lub inny motyw graficzny. Pole znakowania ma powierzchnię 20 cm2.

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 1765831
Kategoria : akcesoria różne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
akcesoria różne-Drewniany clipboard A4 z okładką (surowy)
Inne przedmioty z Pakamery
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek