BoliwiaBoliwiaBoliwiaBoliwiaBoliwiaBoliwia
akcesoria różne-Boliwia
Opis
Woreczki UNI4M są tworzone w duchu zero waste z materiałów, które pełniły wcześniej inne funkcje lub przeznaczone były do wyrzucenia. Każdy worek posiada kieszonkę i jest wyposażony w uchwyt na szczotkę. Nie ma dwóch identycznych woreczków, każdy jest unikatowy i niepowtarzalny.

UNI4M bags are made in the zero waste spirit from materials that were earlier serving as or were meant to be disposed of. Each bag is equipped with a pocket and a brush holder. There are no two identical bags each of them is unique and one of a kind.

Wymiary:
wysokość: ok. 16cm
średnica: ok. 12cm
pasek regulowanyNr przedmiotu : 2539949
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Boliwia

UNI4M

90,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu