Literackie Wlepki

Tajne Komplety

17,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
41 nr Magazynu Cegła składa się z kompletu 49 vlepek zapakowanych do specjalnego woreczka. Na vlepkach znalazły się fragmenty wierszy lub bardzo krótkie formy poetyckie kilkudziesięciu współczesnych poetów, którzy w swojej twórczości nawiązują do przestrzeni publicznej rozumianej możliwie szeroko. Wiadomo, vlepka to haczyk.
Vlepki wykonane zostały w technice czerni i bieli, posiadają różne kształty i rozmiary nawiązujące bezpośrednio do treści tekstu poetyckiego.
Vlep Cegłę!

Nr przedmiotu : 2293498
Kategoria : akcesoria - grafika
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Literackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie WlepkiLiterackie Wlepki
akcesoria - grafika-Literackie Wlepki
Inne przedmioty od projektanta Tajne Komplety
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek