brelok, amulet , słowiańskie symbole
akcesoria - breloki - unisex-brelok, amulet , słowiańskie symbole
Opis
Zawieszka, brelok, amulet z symbolem "ręce Boga" - symbol jest wyrazem dążenia do równowagi, w której znajduje się zdrowa natura. Równowagi kosmicznej i ziemskiej. Każda rzecz fizyczna dąży do zachowania równowagi. Jest to warunek konieczny do zaistnienia. Każde zjawisko natomiast jest przejawem nierównowagi. Jest motorem sprawczym i siłą napędową. To w zjawiska aktywują energię zmagazynowaną w materii. Potencjalnie użyteczna czeka w gotowości na ekspansje sił zewnętrznych, by mogła dać o sobie znać.
Po drugiej stronie wypalona jest runa Ansuz - energetyczną runa związana z żywiołem powietrza. Jest to runa intelektu, elokwencji, sprytu i dyplomacji. Oznacza otwarty umysł, duży talent oraz olbrzymią potrzebę ekspresji siebie Zalecana jest osobom, które prowadzą działalność, dodatkowo chroni przed wszelkimi oszustwami oraz ułatwia pokonanie nieśmiałości. Symbolizuje boga Odyna, który stracił oko w zamian za możliwość napicia się ze źródła mądrości; uniwersalny język, który jest esencją wszystkich języków i symboli.
Jako talizman przyciąga wiedzę i mądrość; chroni przed fałszem i manipulacją
Całość wykonana jest ze skóry obuwniczej z metalowym oczkiem.
Wymiary: 10 x 7 cm

Nr przedmiotu : 2558765
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

brelok, amulet , słowiańskie symbole

martuch

40,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu