a-oui-viens-sklep.jpg

Wywiad z A oui viens

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Największą motywacją do tworzenia, dla nas, od zawsze było zamiłowanie do rzeczy pięknych, oryginalnych i przede wszystkim najwyższej jakości. Na rynek wyszliśmy z czymś nowym, niepowtarzalnym, a przede wszystkim wspierając naszą polską gospodarkę - cały proces produkcyjny, od szkicu po wykonanie, przeprowadzamy w Polsce, opierając się jedynie na najlepszych materiałach pochodzących z Włoch i USA. Tworzymy dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo, cenią jakość i wygodę oraz elegancję. Dla kobiet lubiących czuć się pewnie, swobodnie, stawiając na ponadczasowe rozwiązania i uniwersalność.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Inspiracją do powstania nazwy naszej marki było francuskie hautecouture, legendarny styl i elegancja, dynamiczność życia,  z których słyną paryżanki. Stąd miano w języku francuskim. Jest ono wykwintne i z pewnością w 100% oddaje charakter naszej pracy oraz poziom tworzenia.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawia nam przede wszystkim uśmiech naszych klientek, które w naszych ubraniach czują się zjawiskowo i elegancko. Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie, a piękno należy podkreślać i właśnie my wyszliśmy na przeciw temu zadaniu. Każde dobre słowo i zadowolenie z naszych produktów daje nam niesamowitą satysfakcję i motywuje do dalszych działań.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym? Naszym największym hitem jest koszula lniana Celine, wykonana z lnu wysokiej jakości. Cenimy ją za to, że jest niezwykle miła w dotyku i przewiewna, a także elegancka i uniwersalna - pasuje do każdej stylizacji, zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

a-oui-viens-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Naszym priorytetem są materiały naturalne, przyjemne dla skóry, najwyższej jakości. Także większość dodatków dobieramy kierując się tym kryterium, np. kokosowe czy perłowe guziki. Z tkanin najchętniej wybieramy len, wiskozę, bawełnę czy jedwab syntetyczny. Te surowce są naszym zdaniem najwygodniejsze i nigdy nas nie zawiodły. Używamy najlepszych materiałów, pochodzących z Włoch i Stanów Zjednoczonych.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Tworzymy ubrania znajdujące się w każdej sytuacji. Sprawdzają się zarówno na spotkaniu biznesowym, wyjściu wieczornym czy niedzielnym spacerze. Zapewniają maksymalną wygodę, wyglądając przy tym nieziemsko. Są stworzone dla kobiet żyjących dynamicznie, a także dla tych, które cenią sobie spokojny tryb życia. Kolekcja została stworzona tak, że produkty można ze sobą łączyć, bez obaw, że coś nie będzie do siebie pasować. Dlatego, przede wszystkim w pośpiechu sprawdzą się idealnie - nieważne, że zaspałaś, wkładasz nasz garnitur Lea i jesteś gotowa podbijać świat!
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Naszym marzeniem jest tworzenie ubrań, które podkreślą atuty każdej kobiety i ułatwią życie, dlatego do standardowej rozmiarówki odzieży zdecydowaliśmy dodać opcję premium, czyli szycie na miarę. Dzięki temu każdy produkt może być dostosowany do indywidualnych potrzeb, tak, aby każda kobieta mogła czuć się w naszych produktach maksymalnie pięknie. Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele kobiet, lubiących mieć stworzone ubrania pod swój wymiar. Dlatego, jako jedna z nielicznych marek na polskim rynku, proponujemy takie rozwiązanie.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Przede wszystkim na jakość wykonania i materiału. Każdy detal jest niezwykle ważny, dlatego zawsze na wszystko zwracamy uwagę, aby wszystko było idealne. Naszym priorytetem jest to, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupionego produktu i aby odpowiadał założonym oczekiwaniom. Każdy etap powstawania produktu jest kontrolowany i wykonywany z najlepszą precyzją. Dzięki temu, nasze kroje i efekty pracy świetnie wyglądają na każdej sylwetce.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Cały team A oui viens jest wierny swojej koncepcji tworzenia produktów. Stawiamy na elegancję, uniwersalność i wygodę, na ubrania odnajdujące się w każdej sytuacji i najwyższej jakości. Tak więc, nasza filozofia odzierciedla się w nas samych.  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, posiadającą ogromne doświadczenie w tej branży, stąd świetne kroje naszych ubrań, a efekt to uśmiechy naszych klientek.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Klasyczna biała koszula Celine, garnitur Lea i lniana sukienka Antoinette.
Dzień w pracy zaczynam od... Dobrego słowa dla drugiej osoby. Nie wyobrażam sobie pracy bez... Tak wspaniałych ludzi z team'u A oui viens!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek